Flying Wild Hog szykuje dwie nieznane gry. Polskie studio ma ambitne plany

0 komentarzy

Studio Flying Wild Hog zdradziło, że pracuje nad dwoma nowymi projektami. Deweloperzy przygotowują pełnoprawne tytuły.

Ostatnie miesiące obfitowały w niespodzianki dla graczy. Szczególnie nadwiślańscy miłośnicy wirtualnej rozrywki mieli kilka powodów do ekscytacji, bowiem nasze rodzime Flying Wild Hog dołączyło do Embracer Group, a dodatkowo zapowiedziało intrygujące Evil West.

Studio słynie z rebootu Shadow Warrior, który przyjął się bardzo dobrze zarówno w swojej pierwsze, jak i drugiej odsłonie. W produkcji znajduje się wspomniany wcześniej shooter w klimatach westernu, ale na tym jeszcze nie koniec.

FWH potwierdziło, że dodatkowo pracuje nad jeszcze dwoma innymi tytułami.

Jedną z gier jest tajemniczy tytuł produkowany we współpracy ze studiem Jagex, które możecie kojarzyć z kultowego Runescape. Będzie to gra RPG bazująca na trybie wieloosobowym, która zabierze graczy do świata osadzonego w klimatach science-fiction.

Drugi projekt jest jest jedną wielką tajemnicą i wiemy o nim tylko tyle, że powstaje. FWH zaznacza jednak, że obie produkcje mogą zostać zapowiedziane jeszcze w tym roku i zaoferują wysoki standard jakości rodem z innych gier studia.

Póki co musimy poczekać na więcej informacji, ale fani Hogów i tak z całą pewnością nie będą się nudzić. Studio ma teraz pełne ręce roboty i wkrótce uraczy nas kolejnymi zapowiedziami swoich tytułów.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się