Evil West na nowej rozgrywce. Zapowiada się krwawa jatka

TOP 10 gier - Evil West - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Evil West to nowa strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby od twórców zrebootowanej serii Shadow Warrior oraz Hard Reset. W sieci właśnie pojawił się najnowszy materiał z rozgrywki.

Opublikowany materiał skupia się – podobnie jak cała gra – na szybkiej i brutalnej akcji. Protagonista biega po różnorodnych lokacjach, rozrywa demonicznych wrogów na strzępy i strzela gdzie popadnie. Można powiedzieć, że mamy tu do czynienia z klasycznym Flying Wild Hog – i to się ceni.

W produkcji wcielimy się w agenta pewnej tajemniczej organizacji, która za cel obrała sobie zwalczanie wampirów. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie wiele gadżetów oraz broni, a jeśli znudzi nam się sianie śmierci i zniszczenia w pojedynkę, do rozgrywki będzie mógł dołączyć dodatkowy towarzysz w ramach kooperacji. Zapowiada się dobrze i mam nadzieję, że najnowsza przygoda od Flying Wild Hog będzie równie szalona, co poprzednie.

Premiera Evil West została niedawno opóźniona o dwa miesiące. Gra zadebiutuje dopiero 22 listopada i będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie