Final Fantasy XV na nowych screenach. Gotowanie i Chocobosy

Kilka istotnych informacji o rozgrywce.

W sieci wylądowały cztery nowe screeny, które prezentują właściwą rozgrywkę w nadchodzącym Final Fantasy XV. Na jednym z nich możemy zobaczyć jak gracz korzysta z stworków zwanych Chocobo – żółte przerośnięte ptaki, które służą głównie do szybkiego transportu. Gracz będzie mógł je zdobyć w specjalnych misjach, kupić lub wypożyczyć – w zależności od potrzeb.

Na screenach widać również menu do przygotowywania jedzenia. To zapewne posłuży w uzdrawianiu postaci. W menu gry Final Fantasy XV znalazło się między innymi jajko sadzone oraz pizza.

Final Fantasy XV Season Pass – znamy pełną zawartość

Square Enix podało pełną listę dodatków, które będą zawarte w przepustce sezonowej do Final Fantasy XV. Gracze znajdą trzy nowe epizody, które powinny rozszerzyć główny motyw fabularny oraz trzy dodatki. Poniżej pełna lista:

  • “Booster Pack” (DLC #1)
  • “Episode Gladiolus” (DLC #2)
  • “Holiday Pack” (DLC #3)
  • “Episode Ignis” (DLC #4)
  • “Episode Prompto” (DLC #5)
  • “Expansion Pack” (DLC #6)

Spodziewamy się, że paczki będą zawierać nowe kostiumy, być może dodatkowe misje, nowe przedmioty, czy inne pomniejsze elementy. Najciekawsze jest jednak to, co kryje się pod epizodami. Tego jeszcze jednak producent nie wyjawia.

Premiera gry Final Fantasy XV na PlayStation 4 oraz Xboksa One będzie miała miejsce 30 września.

Final Fantasy XV ma już finałową okładkę

Nie możecie się doczekać premiery Final Fantasy XV? Mamy dla was dobrą wiadomość. Otóż Square Enix pokazało oficjalną okładkę gry, która będzie ozdabiać pudełko w USA.

Nie wiemy jeszcze, czy taka sama okładka będzie w europejskiej wersji gry. Jest szansa, że będzie się nieco różnić. A wam jak podoba się w takiej formie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

FFXV-1-1 FFXV-5

Ogromna galeria nowych screenów z Final Fantasy XV

Square Enix wypuściło sporą paczkę całkiem nowych screenów prosto z rozgrywki z nadciągającego Final Fantasy XV. Gracze mogą zobaczyć trochę nowych broni, potworów oraz oczywiście konkretne walki.

Bronie zawarte na screenach to między innymi ogromne miecze, tarcze czy włócznie. Nie brakuje też tutaj widoku na czary oraz specjalne umiejętności bohaterów.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: