Yenn i Ciri z Wiedźmina 3, Lara Croft, Jill Valentine, Tifa, Elizabeth… Jedna modelka, kilka wcieleń

Wiedzmin-3-kalinka-fox-cosplay
Cosplay

Zapraszamy na krótki przegląd cosplayu, w którym zobaczycie jedne z najpopularniejszych bohaterek gier wideo. Jest Wiedźmin 3, Resident Evil, Final Fantasy czy BioShock.

Dzisiaj chcemy zwrócić Waszą uwagę na dokonania cosplay’erki skrywającej się za pseudonimem KalinkaFox. Skupiamy się na postaciach z gier, choć modelka tworzy również sporo cosplayu związanego z filmami i animacją. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie zobaczymy ją nawet jako… Dzwoneczka. Tutaj jednak prezentujemy mocne bohaterki, poczynając od tych, które zdobywały serca graczy w Wiedźmin 3 Dziki Gon.

Wiedźmin 3 i inne gry. Cosplay KalinkaFox

Dziewczyna nawiązała nawet do sławnej sceny Yennefer na jednorożcu, od której zaczynamy przegląd. Dalej będzie Cirilla, a później przeniesiemy się do innych światów. Dla fanów przygody – Lara Croft z Tomb Raider, dla fanów grozy – Jill Valentine z Resident Evil. To jednak nie wszystko!

Trzeba przyznać, że KalinkaFox ma swój urok, a wszystkie zdjęcia są wykonane bardzo profesjonalnie. Zachęcamy do przeglądania jej profilu na Instagramie!

[8 zdjęć na podstronach]

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie