Wyemitowano film +18 z Final Fantasy podczas spotkania włoskiego senatu

Final Fantasy - Tifa - +18 - censored
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Wyobraźcie sobie, że jesteście uczestnikami ważnych obrad senatu, a podczas Waszego przemówienia nieproszony gość wyświetla film +18 z Final Fantasy. Tak, to się stało w tym tygodniu.

Jak poinformował PCGamer, w ostatni poniedziałek miało miejsce zdalne spotkanie włoskiego senatu. Wśród zaproszonych było sporo znanych i nagrodzonych osobistości ze świata nauki, w tym zdobywca nagrody Nobla w dziedzinie fizyki – Giorgio Parisi. Nie zapowiadało się, aby coś niezwykłego miało się stać podczas ów wydarzenia, a jednak.

W pewnym momencie do spotkania dołączył niezidentyfikowany obiekt przeszkadzjący, który udostępnił wraz z dźwiękiem transmisję zapętlonej animacji dla dorosłych. Co warto zaznaczyć, sprawa została zgłoszona na policję, a sprawca zamieszania jest obecnie poszukiwany.

Link do niecenzuralnego filmu znajdziecie w newsa PCGamera, do którego to natomiast link znajdziecie w drugim akapicie tego tekstu. Piszę to tak dla zasady, bo pewnie niejeden „kolega” o niego spyta.

Cóż, w imię słynnej zasady 34 w internecie można znaleźć filmy dla dorosłych dosłownie ze wszystkim. Dotyczy to również gier wideo, więc nikogo nie powinno dziwić, że istnieje coś takiego jak materiały pornograficzne z Final Fantasy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie