Film Uncharted – scenariusz już gotowy

Jest szansa, że film w końcu się ukaże.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Uncharted. Otóż Joe Carnahan – reżyser filmu Uncharted – podał, że scenariusz do kinowej adaptacji przygód Nathana Drake’a jest już gotowy. Na temat tego filmu mówi się już od kilku lat, ale dopiero od niecałych dwóch można mówić o w miarę stałej ekipie, która prowadzi nad nim prace.

Nadal nie wiemy kto wcieli się w samego Nathana Drake’a. Data premiery również pozostaje pod znakiem zapytania. Filmy na podstawie gier zwykle okazują się kiepskie, ale mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i produkcja nie podzieli losu chociażby wydanego pod koniec zeszłego roku Assassin’s Creed.

Na film Uncharted poczekamy jeszcze długo

Serwis Variety podzielił się informacją, że premiera filmu Uncharted została przesunięta na 30 czerwca 2017 roku. Dotychczasowy debiut Nathana Drake’a na wielkim ekranie miał mieć miejsce już w czerwcu tego roku, lecz sprawy skomplikowały się, gdy z udziału w projekcie zrezygnował reżyser – Seth Gordon. Kto obejmie jego posadę? Nie wiadomo.

Plotka głosi, jakoby w Nathana miał się wcielić Mark Wahlberg, znany chociażby z takich filmów, jak The Departed, czy Ted. A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w obsadzie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.