Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Film Uncharted – Nathan Drake w pełnej krasie. Zdjęcia z planu

Wyczekiwany od lat film Uncharted w końcu ruszył z pełną produkcją. Tom Holland pokazał swoje pierwsze zdjęcie w kostiumie Nathana Drake’a.

Wielu wątpiło, niektórzy stracili już nadzieję, ale udało się. Filmowe Uncharted zdaje się w końcu wracać do życia. Projekt stracił paru reżyserów i przeżył kilka innych perturbacji, ale najwyraźniej w końcu ruszył pełną parą. Film od jedenastu lat trwał w fazie planowania.

Może to i lepiej, że produkcja nie wystartowała dekadę temu. Jeśli tak by się stało, to trzynastoletni wówczas Tom Holland nie byłby w stanie wcielić się w Nathana Drake’a, a na jego miejscu zobaczylibyśmy innego aktora. Holland zdaje się idealnie pasować do tej roli zarówno pod względem aparycji, jak i charakteru.

Aktor podzielił się z fanami pierwszym zdjęciem w kostiumie Drake’a. Przy okazji możemy zobaczyć urywek scenografii.

View this post on Instagram

It’s nice to meet you, I’m Nate. #uncharted

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Strój nie pozostawia wiele do życzenia. To Drake pełną gębą i w pełni oddano tutaj klimat growego bohatera. Ciekawe jak Tom poradzi sobie z oddaniem zachowania lubianego przez graczy awanturnika.

Dodatkowo plan odwiedził Nolan North, który użyczał Nathanowi głosu w grze. Przy okazji zrobił kilka zdjęć, którymi nie omieszkał pochwalić się na Twitterze.

Film Uncharted ma trafić do kin 16 lipca 2021 roku. Spodziewałbym się jednak, że jego premiera może zostać opóźniona z powodu pandemii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się