Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Film Uncharted – koniec problemów? Ruszyły zdjęcia

Tom Holland, odtwórca głównej roli w Uncharted, wyjawił na Instagramie, że właśnie rozpoczęto kręcenie filmu.

Wiele wskazuje na to, że problemom, z jakim przez 11 lat od zapowiedzi borykał się film o przygodach Nathana Drake’a, w końcu nadszedł kres. Tom Holland, znany przede wszystkim z głównej roli w Spider-Manie, zamieścił wczoraj na Instagramie wpis, w którym pokazał czerwony napis „Nate” (zdrobnienie imienia głównego bohatera) z komentarzem dzień pierwszy #uncharted.

Fani na pewno przyjmą tę wiadomość z ulgą – być może klątwa, która krążyła nad produkcją, w końcu przestała działać. Film miał duży problem z reżyserami. Od października 2010 prace nad Uncharted nadzorowało już sześciu dyrektorów: David O. Russell, Neil Burger, Seth Gordon, Shawn Levy, Dan Tractenberg i Travis Knight. Każdy po kolei rezygnował.

W końcu stanowisko dyrektora projektu powierzono Rubenowi Fleischerowi. Być może on będzie już ostatnim szefem tego filmu i ostatecznie powoła go do istnienia.

Zgodnie z ostatnimi wiadomościami na ten temat, ekranizacja przygód Nathana Drake’a ma trafić do kin 16 lipca 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się