Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ta figurka z The Last of Us 2 na pewno wam się nie spodoba

Z okazji pierwszych urodzin The Last of Us 2 Sony zaprezentowało garść nowych gadżetów z gry. Show kradnie niewątpliwie statuetka Abby Anderson.

The Last of Us 2 ma już dokładnie rok – długo wyczekiwana kontynuacja produkcji trafiła do sklepów dokładnie 19 czerwca 2020. Obok tego tytułu nie da się przejść obojętnie – można go albo pokochać, albo znienawidzić. Celebrując pierwsze urodziny hitu od Naughty Dog, Sony zaprezentowało na swoim blogu parę nowych gadżetów z gry.

Wśród nich znalazły się przede wszystkim ubrania, takie jak koszulki z długim i krótkim rękawem czy szalik. Oprócz tego fani mogą zakupić płytę winylową z muzyką, ciekawy zestaw z notatnikiem oraz stalowy kubek z logo TLoU Part II. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim efektowna figurka Abby od firmy Dark Horse.

Abby zaprezentowano w bojowym nastroju. W jednej ręce bohaterka trzyma niezawodny młotek, a w drugiej broń, z której do kogoś mierzy. Trzeba przyznać, iż jest to kawał porządnej, dobrze wykonanej kobiety – statuetka mierzy 14 cali, czyli 35 cm.

Gadżet nie jest tani – przyjdzie nam za niego zapłacić 199 dolarów. A mimo to na pewno znajdą się chętni. Poniżej prezentujemy małą galerię, a tutaj macie bezpośredni odnośnik do preorderów na stronie Dark Horse. Statuetka będzie gotowa do wysyłki w marcu 2022.

Jeśli chodzi o inne informacje dotyczące drugiej odsłony The Last of Us, warto przypomnieć, że miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Naughty Dog wypuściło niespodzianie next-genowego patcha do gry. Łatka z numerem 1.08 wprowadza między innymi możliwość wyboru klatek na sekundę (30 lub 60 FPS) i czyni tytuł jeszcze ładniejszym.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się