FIFA 22 - odbicie główką - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

FIFA 22 od dziś możliwa do sprawdzenia. Musisz mieć jeden z dwóch abonamentów

Od dzisiaj abonenci usług EA Play oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą za darmo sprawdzić FIFA 22. Gracze mają do dyspozycji grę w formie triala przez limitowany czasowo okres.

Każdy z subskrybentów wymienionych abonamentów może sprawdzić nową FIFA-ę przez równo 10 godzin. To idealna okazja, aby jeszcze przed premierą sprawdzić, czy i tym razem kolejna odsłona tego piłkarskiego cyklu skradnie Wasze serca. Nie martwcie się o brak zachowania postępu po oficjalnym debiucie produkcji, ponieważ wszystko będzie przeniesione. No dobrze, w takim razie skąd wziąć trial?

Trial FIFA 22 dla abonentów – jak zapisać się do usługi?

Z powodu tego, że EA Play wchodzi w skład Xbox Game Pass Ultimate, instrukcja jest dokładnie taka sama w obu przypadkach. Poniżej znajdziecie wszystkie potrzebne kroki, aby otrzymać dostęp do usługi Elektroników. Odpowiednio należy:

  • przejść na stronę EA Play,
  • wybrać „Dołącz teraz” w prawym górnym rogu strony,
  • wybrać platformę, na której będziecie grać (można wybrać tylko jedną, dlatego zastanówcie się),
  • zdecydować się na metodę płatności (do wyboru miesięczna lub roczna).
  • Po chwili strona przeniesie Was do sklepu platformy w celu dokończenia płatności.

Jeśli posiadacie FIFA 21, również możecie dołączyć do EA Play z poziomu menu głównego gry. Odpowiedni prostokąt z taką informacją przekieruje Was do dokończenia płatności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się