Posłuchajcie soundtracku z FIFA 22. 122 utwory reprezentujące 27 krajów

FIFA 22 - boisko - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

EA Sports podzieliło się kompletną listą utworów, które wchodzą w skład soundtracku z gry FIFA 22. Nie zabrakło wielu docenionych wykonawców z całego świata.

Większość piosenek stali gracze tego piłkarskiego cyklu powinni kojarzyć. Gracze nacieszą się 52 nowymi trakami, z czego nie zabrakło wielu debiutów w serii. Casper Caan, Bloodmoon, CAIO PRADO oraz jeszcze sporo innych wykonawców czeka na odkrycie, jeśli jeszcze ich nie znacie. Poniżej znajdziecie linki do playlist na Spotify, które przygotował wydawca.

  • Pełna lista utworów – link

Bardziej klimatem jednak przypadła mi zbiorówka utworów, które usłyszymy podczas trybu VOLTA FOOTBALL. Tam natrafić można już na typową mieszankę hiphopu, elektroniki i nie tylko. Wiąże się to oczywiście z tym, że w tym trybie nie zagramy na wielkich stadionach, a na bardziej ulicznych boiskach. Miło, że kontynuowany jest i ten pomysł w cyklu.

W ostatnim czasie wydawca FIFA 22 dzieli się informacjami na temat produkcji jak szalony. Wczoraj świat obiegły wieści na temat zmian w trybie FUT oraz aplikacji internetowej, którą będzie można wykorzystać w nim. Ten wiąże się z paczkami, które można kupować za prawdziwą walutę. Powróci również i jedna warta uwagi funkcja, dzięki której nie będzie kupowania kota w worku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie