FIFA 20 vs FIFA 19 – porównanie 4K z PS4 Pro. Wiele podobnych animacji

Najnowsza odsłona piłki nożnej od EA Sports ma zabłysnąć trybem Volta, lecz jak będą wyglądać zwykłe meczyki, dla których zapewne większość z Was sięgnie po FIFA 20? Oto porównanie grafiki z zeszłoroczną częścią gry.

Wczoraj deweloper udostępnił demo FIFA 20 do pobrania, zatem nie musieliśmy długo czekać na pierwsze porównanie nadchodzącej odsłony z zeszłoroczną. Zabrał się za to YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1, który zarejestrował podobne sceny w obu grach, odpalając je na PlayStation 4 Pro. Filmik możemy obejrzeć w rozdzielczości 4K.

FIFA 20 vs FIFA 19 – ale to już było?

Nie da się ukryć, że wiele animacji z najnowszej części FIFA jest wyciągniętych wprost ze starszej odsłony. Oprawa graficzna nadal prezentuje zbliżony poziom, zatem spodziewamy się, że dopiero na next-genach zobaczymy znacząca różnicę.

Można odnieść wrażenie, że EA Sports postawiło najmocniejsze karty na tryb Volta, gdzie oczywiście zobaczymy sporo nowych animacji, zróżnicowane boiska i inne bajery. W tradycyjnych meczykach jest raczej po staremu…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: