FIFA 20 – głosujemy na drużynę roku. Robert Lewandowski nominowany

0 komentarzy

Właśnie rozpoczęło się głosowanie na Team of the Year FIFA 20. EA Sports nominowało 55 piłkarzy. Wśród nich znalazł się jeden Polak.

Głosowanie ruszyło w czwartek 12 grudnia i potrwa do 20 grudnia. Spośród ponad 50 piłkarzy wybieramy jedenastkę, która naszym zdaniem grała najlepiej w 2019 roku. Kandydaci do Team of the Year grają w najmocniejszych klubach Europy, takich jak Liverpool, Juventus czy Real Madryt. EA Sports nominowało czterech bramkarzy, 18 obrońców, 16 pomocników i tyle samo napastników. Znajdziemy wśród nich nazwiska takie jak Christiano Ronaldo, Leo Messi, Bernardo Silva i oczywiście Robert Lewandowski.

Aby wesprzeć najbardziej naszym zdaniem utalentowanych piłkarzy, należy wejść na stronę EA Sports i przypisać ich sylwetki do odpowiednich miejsc na boisku. Każdy gracz, który zaloguje się na swoje konto i zagłosuje, otrzyma za darmo w styczniu Team of the Year Tuxedo Kit – czyli elegancki strój smokingowy.

EA Sports po raz pierwszy daje graczom możliwość wpłynięcia na kształt Team of the Year FIFA. Oczywiście nasz wkład jest tylko częściowy: jak napisano na stronie, ostateczny skład drużyny roku zostanie wybrany na podstawie łącznych głosów EA i społeczności.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się