Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

FIFA 20 – głosujemy na drużynę roku. Robert Lewandowski nominowany

Właśnie rozpoczęło się głosowanie na Team of the Year FIFA 20. EA Sports nominowało 55 piłkarzy. Wśród nich znalazł się jeden Polak.

Głosowanie ruszyło w czwartek 12 grudnia i potrwa do 20 grudnia. Spośród ponad 50 piłkarzy wybieramy jedenastkę, która naszym zdaniem grała najlepiej w 2019 roku. Kandydaci do Team of the Year grają w najmocniejszych klubach Europy, takich jak Liverpool, Juventus czy Real Madryt. EA Sports nominowało czterech bramkarzy, 18 obrońców, 16 pomocników i tyle samo napastników. Znajdziemy wśród nich nazwiska takie jak Christiano Ronaldo, Leo Messi, Bernardo Silva i oczywiście Robert Lewandowski.

Aby wesprzeć najbardziej naszym zdaniem utalentowanych piłkarzy, należy wejść na stronę EA Sports i przypisać ich sylwetki do odpowiednich miejsc na boisku. Każdy gracz, który zaloguje się na swoje konto i zagłosuje, otrzyma za darmo w styczniu Team of the Year Tuxedo Kit – czyli elegancki strój smokingowy.

EA Sports po raz pierwszy daje graczom możliwość wpłynięcia na kształt Team of the Year FIFA. Oczywiście nasz wkład jest tylko częściowy: jak napisano na stronie, ostateczny skład drużyny roku zostanie wybrany na podstawie łącznych głosów EA i społeczności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%