FIFA 20 w świetnej cenie. Pre-order na PC

Jeśli chcecie zaopatrzyć się już teraz w FIFA 20 na PC, możecie kupić przedpremierowo cyfrowe wydanie gry w naprawdę niezłej cenie.

Premiera FIFA 20 już w tym miesiącu. Gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach już 27 września. Kto preferuje cyfrowe edycje i już teraz wie, że nowa FIFA zagości w jego wirtualnej bibliotece, może skorzystać z okazji, jaka obecnie jest dostępna na CDKeys. Grę wyrwiemy za 184.59 zł, co jest naprawdę kuszącą propozycją. Link poniżej. Jeśli jednak stawiacie na wydania pudełkowe, nadal można składać zamówienia na fajne steelbooki (link również poniżej).

Jeśli chodzi o nowości w FIFA 20, największą z nich będą rozgrywki uliczne w trybie Volta. Więcej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. EA Sports obiecuje też zmiany w mechanice rozgrywki, takie jak nowy system zastosowany przy wykonywaniu rzutów karnych, gdzie będziemy mogli zdecydować – za pomocą specjalnego celownika – w którą część bramki chcemy skierować futbolówkę. Deweloperzy zadbali również o poprawioną fizykę piłki, lepsze starcia 1 na 1 w ataku czy ulepszenia w defensywie.

Fabuła w FIFA 20 rozegra się w trybie Volta. W odróżnieniu od Drogi do sławy, tutaj sami stworzymy bohatera, zatem nie będziemy ograniczeni do postaci narzuconej przez deweloperów. Nasza postać dołączy do drużyny, która trenując w starym magazynie snuje marzenia o zdobyciu mistrzostwa. EA Sports zadbało również o relacje pomiędzy zawodnikami, zatem mogą się zdarzać sprzeczki oraz nieporozumienia. Z pewnością uatrakcyjni to samą rozgrywkę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: