Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ten filmik z FIFA 18 powinien w szczególności zainteresować Polaków

Zapraszamy na emocjonujący filmik zza kulis.

FIFA 18 przyjdzie do nas już niedługo. Gra zadebiutuje 29 września na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS3 i Xbox 360. Zanim jednak pokopiemy gałę od EA Sports, będziemy mogli spróbować sił w konkurencyjnej piłce PES 2018, która debiutuje w tym tygodniu. Dajcie znać, przy którym tytule zamierzacie zarywać nocki.

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

Tymczasem mamy dla Was świetny materiał zza kulis FIFA 18 prezentujący nagrywanie polskiego dubbingu. Ponownie w roli komentatorów wystąpią Dariusz Szpakowski oraz Jacek Laskowski. Oprócz klasycznych kwestii, usłyszymy również coś niecodziennego, jak: Witają państwa z miejsca, gdzie słońce zachodzi w oceanie, a według Red Hot Chili Peppers, kończy się zachodnia cywilizacja.

Jak podoba się Wam duet Szpakowski – Laskowski w FIFA 18?

EA zaznacza, że FIFA 18 to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii: Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy, nowy system animacji poprawiający precyzję sterowania i doskonale odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze grają i poruszają się tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami zespołowymi i ustawianiem się dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie.

Ponadto do gry wraca tryb fabularny: Po wspaniałym pierwszym sezonie w Premier League Alex Hunter jest na ustach wszystkich. Teraz wraca na nowy sezon. Krążą plotki, że dojdzie do transferu. Okno transferowe otwiera się 1 lipca. Każdy będzie mógł zagrać w „Drogę do sławy: Powrót Huntera” w dniu premiery gry FIFA 18 – 29 września 2017 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się