Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

Będzie w czym wybierać. Najbliższe 7 dni obfituje w gorące premiery!

Zapraszamy na kolejny przegląd premier tygodnia. W tym zestawieniu znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem gry, które zadebiutują w dniach 11-17 września. Jest tutaj sporo tytułów dla posiadaczy PC, PlayStation 4 i Xbox One, choć i osoby grające na konsolach Nintendo znajdą coś ciekawego.

Przypominamy również, że wciąż aktualny jest nasz tekst 13 najciekawszych premier września, do którego przeglądania gorąco zachęcamy.

Tygodniowy przegląd rozpoczynamy natomiast od gry, na którą czeka sporo miłośników RPG.

Divinity: Original Sin II

Tytuł po roku opuszcza Early Access i zadebiutuje w ostatecznej wersji w połowie września. Gra jest skonstruowana na nowej wersji silniki graficznego Divinity i pozwala między innymi na rozgrywkę czterech graczy w multi – kooperacja jak i wypełnienie wspólnych questów. Ponadto gra ma zawierać całkiem nowe mechaniki walki oraz interakcji.

Studio Larian wsłuchało się w prośby graczy i zdecydowało na stworzenie dubbingu do Divinity: Original Sin II. W tym celu zatrudnionych zostało 80 aktorów. Pracy było co nie miara, bowiem w grze jest aż 1200 postaci wypowiadających ponad 74 tysiące kwestii dialogowych.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 14 września (wcześniej w Early Access)
  • Producent: Larian Studios
  • Wydawca w Polsce: Larian Studios

Na drugiej stronie liczy się prędkość oraz realizm.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się