FIFA 17 – startuje cyberponiedziałek pełen atrakcji w trybie FIFA Ultimate Team

FIFA 17 – startuje cyberponiedziałek pełen atrakcji w trybie FIFA Ultimate Team
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

Weźmiecie udział w zabawie?

EA Sports zaprasza graczy na cyberponiedziałek, czyli specjalne wydarzenie, oferujące co godzinę w FIFA Ultimate Team coś nowego. Nie przegap szybkich promocji, wyzwań budowania składu, specjalnych ofert na paczki i innych atrakcji – zachęca deweloper na oficjalnej stronie gry.

Cyberponiedziałek w FIFA 17 rozpocznie się dzisiaj (28 listopada) o godzinie 15:00 i potrwa do jutra (29 listopada), kończąc się również o 15:00.

Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun od Elektroników, który zapowiada nadchodzące wydarzenie oraz wspomina o specjalnych akcjach z okazji Black Friday, które są już za nami.

FIFA 17 – problem z nazwiskami na PS3 i Xbox One. Rozwiązanie? EA wydaje nowy patch

Od kilku dni posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 zmagają się z nietypowym błędem w FIFA 17. Problem polega na tym, że wszystkie nazwiska piłkarzy w trybie kariery są pomieszane (u niektórych graczy również podczas rozgrywek towarzyskich), co potrafi skutecznie uprzykrzyć zabawę.

EA Sports wie o problemie z nazwiskami i stara się jak najszybciej rozwiązać sprawę. Deweloper poinformował wczoraj na oficjalnym forum (27 listopada), że w przypadku FIFA 17 na PS3 pojawił się patch, który powinien zlikwidować błąd. Lecz czy rzeczywiście bug pożegnał się z życiem? Nawet EA nie jest tego pewne pisząc: Proszę kontynuować zgłaszanie błędu jeśli nadal widzicie go na PS3.

Co do pomieszanych nazwisk w FIFA 17 na konsoli Xbox 360, tutaj otrzymujemy zapewnienie ze strony Elektroników: Nadal pracujemy nad rozwiązaniem i mamy nadzieję dostarczyć je jak najszybciej.

Zatem czekamy, a jeśli gracie w FIFA 17 na PlayStation 3 dajcie znać, czy problem z nazwiskami został rzeczywiście zlikwidowany wczorajszą aktualizacją gry.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie