Znowu to samo, tylko składy zaktualizowane? Porównanie FIFA 18 vs FIFA 17

Znowu to samo, tylko składy zaktualizowane? Porównanie FIFA 18 vs FIFA 17
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS3 PS4 Switch X360 XOne

Czy będzie duża różnica pomiędzy obiema częściami?

Wczoraj mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć najnowszą odsłonę serii FIFA w ruchu i choć dostaliśmy jedynie zwiastun bez konkretnej rozgrywki, to na silniku gry. Electronic Arts podało również datę premiery FIFA 18, platformy docelowe oraz pokazało okładkę gry, na której widnieje Cristiano Ronaldo. Macie zaległości? Wszystko znajdziecie w tej wiadomości.

Znaleźli się oczywiście gracze, którzy widzą w FIFA 18 zeszłoroczny śnieg, lecz jak to się mówi: piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Tutaj niczego nowego nie wymyślisz. Czy skończy się jednak na tym, że nowa część to FIFA 17 ze zaktualizowanymi składami? EA Sports raczej nie pozwoli sobie na takie lenistwo i nie narazi się milionom graczy idąc na łatwiznę. Poprawki w grafice na pewno będą, co widać już po pierwszym zwiastunie. Odpowiednie porównanie skomponował dla nas YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Jego filmik zestawia sceny ze zwiastuna FIFA 18 z podobnymi ujęciami, uchwyconymi w FIFA 17 na PS4 Pro.

Pamiętajcie jednak, że to wczesne porównanie grafiki, a ostateczna wersja FIFA 18 może, choć nie musi, wyglądać nieco inaczej. Na potrzeby filmiku Cycu1 musiał też nieco skadrować nowy zwiastun, stąd lekkie rozmycie obrazu. Jednak i z takim mankamentem widać, że nowa część zaktualizuje nie tylko składy zespołów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie