FIFA 17 – problem z nazwiskami na PS3 i Xbox 360. Rozwiązanie? EA wydaje nowy patch

FIFA 17 – problem z nazwiskami na PS3 i Xbox 360. Rozwiązanie? EA wydaje nowy patch
Newsy Polecamy PS3 X360

Elektronicy zmagają się z problemem wydając stosowną łatkę.

Od kilku dni posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 zmagają się z nietypowym błędem w FIFA 17. Problem polega na tym, że wszystkie nazwiska piłkarzy w trybie kariery są pomieszane (u niektórych graczy również podczas rozgrywek towarzyskich), co potrafi skutecznie uprzykrzyć zabawę.

EA Sports wie o problemie z nazwiskami i stara się jak najszybciej rozwiązać sprawę. Deweloper poinformował wczoraj na oficjalnym forum (27 listopada), że w przypadku FIFA 17 na PS3 pojawił się patch, który powinien zlikwidować błąd. Lecz czy rzeczywiście bug pożegnał się z życiem? Nawet EA nie jest tego pewne pisząc: Proszę kontynuować zgłaszanie błędu jeśli nadal widzicie go na PS3.

Co do pomieszanych nazwisk w FIFA 17 na konsoli Xbox 360, tutaj otrzymujemy zapewnienie ze strony Elektroników: Nadal pracujemy nad rozwiązaniem i mamy nadzieję dostarczyć je jak najszybciej.

Zatem czekamy, a jeśli gracie w FIFA 17 na PlayStation 3 dajcie znać, czy problem z nazwiskami został rzeczywiście zlikwidowany wczorajszą aktualizacją gry.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie