FIFA 17 – najlepsi gracze zmierzą się o tytuł Mistrza Polski

Rozgrywki już w tę sobotę.

W najbliższą sobotę (25 marca) odbędzie się turniej finałowy Mistrzostw Polski FIFA 17 Ultimate Team. W katowickiej ESL Arenie 16 graczy będzie rywalizować na platformach Xbox One oraz PlayStation 4 o nagrody o łącznej wartości 10 000 zł. Zwycięzcy obu turniejów zmierzą się w wielkim finale o prestiżowy tytuł Mistrza Polski.

Do turniejów kwalifikacyjnych zapisało się niemal 6,5 tys. polskich fanów gry FIFA 17. Do drugiej fazy awansowało 40 graczy, spośród których tylko najlepsi mogli trafić do finałów. Poniżej prezentujemy pełną listę finalistów.

Xbox One: Natsu, Damie, Milosz93, Sroka, Joker19, Koniu_19, XejDom, LisekHD
PlayStation 4: Mrn, Bejott, Riptorek, Kamyczek92, Wirtuoz, Bolo, Mrowinho97, Michal-22PL

Przebieg finału Mistrzostw Polski FIFA 17 Ultimate Team

Zawody rozpoczną się od fazy grupowej. Utworzone zostaną cztery grupy (po dwie na Xbox One i PlayStation 4) po czterech graczy, z których po dwóch awansuje do fazy pucharowej. Zwycięzcy finałów spotkają się w wielkim finale Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team, w którym stoczą po jednym meczu na obu konsolach. Lepszy zawodnik zgarnie nagrodę główną i mistrzowski tytuł. W podobny sposób zostanie wyłoniony zdobywca trzeciego miejsca.

Podział nagród Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team:
1. miejsce – 5 000 zł
2. miejsce – 3 000 zł
3. miejsce – 1 500 zł
4. miejsce – 500 zł

Relacja na żywo

Zmagania w fazie pucharowej Mistrzostw Polski FIFA 17 Ultimate Team będzie można oglądać na żywo od godziny 15:00 w sobotę, 25 marca m.in. na następujących kanałach Electronic Arts Polska oraz TVP Sport:

Gra FIFA 17 jest dostępna z Ekstraklasą, reprezentacją Polski oraz komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego na Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery PC.

Źródło: Electronic Arts Polska

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.