Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Far Cry 6 z oficjalną zajawką. Ubisoft zaprasza na pokaz

Ubisoft reaguje na krążące w ostatnim czasie w sieci przecieki, publikując zajawkę szóstej odsłony Far Cry.

Ostatnimi czasy dużo plotkowało się o tym, że podczas nadchodzącego pokazu Ubisoft Forward zostanie zaprezentowana nowa część FC. Francuski producent wstrzymywał się z oficjalnym potwierdzeniem tego faktu, ale gdy kilka godzin temu Far Cry 6 pojawił się w PlayStation Store, widocznie stwierdzono, że nie ma sensu dłużej o tym milczeć.

Ubisoft podzieliło się więc z graczami zajawką, która pokazuje bohatera produkcji. Wcześniejsze przecieki okazały się prawdziwe – w grze wystąpi aktor z Breaking Bad Giancarlo Esposito. Zajawka jest zarazem zaproszeniem na niedzielną konferencję, podczas której na pewno poznamy nowe szczegóły na temat tytułu (i być może zobaczymy gameplay).

Ubisoft Forward rozpocznie się o 2o:00 w niedzielę 12 lipca. Wydarzenie ma rozpocząć się prezentacją takich gier jak TrackmaniaTom Clancy’s Ghost Recon BreakpointJust Dance 2020Tom Clancy’s The Division 2. Później w części oficjalnej poznamy szczegóły na temat Assassin’s Creed: ValhallaWatch Dogs: Legion i Hyper Scape – i, jak teraz wiemy, Far Cry 6.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się