Far Cry 6 - antagoniści

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nie możesz się doczekać Far Cry 6? Ten tydzień może Cię miło zaskoczyć

Nowe doniesienia wskazują, że wkrótce ujrzymy kolejne materiały związane z Far Cry 6. Ma to nastąpić jeszcze przed pokazem Ubisoft Forward, do końca bieżącego tygodnia.

Ubisoft niedawno potwierdził, że nowe Far Cry zadebiutuje jeszcze w tym roku, najpewniej latem. Oznacza to, że kolejny pokaz gry powinniśmy ujrzeć na pokazie Ubisoft Forward, który odbędzie się 12 czerwca.

Wygląda jednak na to, że grę w jakiejś formie zobaczymy wcześniej. Grupa youtuberów działająca pod nazwą NEXTGEN wskazuje, że 28 maja o godzinie 19:15 czasu polskiego ujrzymy zwiastun i/lub wywiady powiązane właśnie z Far Cry 6.

Może się to wydawać nieco dziwne patrząc na fakt, że dwa tygodnie później odbywa się Ubisoft Forward. Pokaz gry na konferencji zdaje się być bardziej prawdopodobny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby teraz opublikować nowy zwiastun, a na Ubi Forward poświęcić więcej czasu na prezentację rozgrywki.

NEXTGEN nie podaje jednak źródła swoich informacji. Niemniej jeśli spojrzymy na brytyjskie konto marki na Twitterze, zauważymy, że było ono bardzo aktywne w ciągu ostatnich tygodni. Praktycznie codziennie podrzucało świeżą grafikę wraz z cytatem antagonisty Far Cry 6. Dodatkowo inny youtuber, JorRaptor również zajawił, że w tym tygodniu zobaczymy coś związanego z FC6.

Nadal są to jednak plotki, które warto przyjmować z przymrużeniem oka. Mimo to, pokaz nowego Far Cry w ciągu najbliższych dni brzmi prawdopodobnie i kompletnie się nie zdziwię, jeśli 28 maja faktycznie ujrzymy zwiastun lub inne materiały dotyczące wyczekiwanej gry Ubisoftu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się