Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Fallout: New California – mod obowiązkowy dla fanów serii

Zwiastun wielkiej modyfikacji.

W sieci pojawił się nowy materiał prosto z moda Fallout: New California. Mod ten ma działać w Fallout: New Vegas i pokaże całkiem nową historię – będzie to prequel produkcji. Za sprawą najnowszego wideo, gracze mogą rzucić okiem na zwiastun tego dużego projektu.

Nadal niestety nie znamy dokładnej daty debiutu moda. Więcej informacji na ten temat ma się pojawić jeszcze w kwietniu. Mamy nadzieję, że twórcy jednak szybko uporają się z modyfikacją.

Dla przypomnienia dodamy, że Fallout: New California to naprawdę spora modyfikacja, która pokaże nową historię i dużą także nową mapę świata. Na graczy czeka mnóstwo wyzwań i nawiązać do oryginalnego Fallout: New Vegas. Całość zapowiada się znakomicie i fani świata Fallout nie powinni odpuścić okazji do sprawdzenia dzieła grupki fanów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%