Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

To się nazywa ambitny projekt fanów serii Fallout

Wielu graczy z pewnością nie będzie mogło się doczekać.

Grupka fanów serii Fallout zabiera się za specjalną modyfikację, która umożliwi przeniesienie Fallout 3 do czwartej, najnowszej odsłony serii. Będzie to więc dość podobny w założeniach projekt, o którym informowaliśmy niedawno. Otóż inna grupa fanów zajmuje się obecnie przeniesieniem Fallout: New Vegas na silnik Fallout 4.

Wyobrażacie sobie lepszą Shani do serialu Wiedźmin? Genialna kreacjaWedług grupy moderów, Fallout 3 ma być w całości odbudowany na nowym silniku, dzięki czemu produkcja ma być przystosowana graficznie do najnowszych standardów. Nie zabraknie też dobrze znanych zadań, dialogów i oczywiście lokacji.

Nazwa modyfikacji nosi nazwę nazwę Capital Wasteland. W sieci już wylądował zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się