Silent Hill w Fallout 4. Świetny mod w nowej wersji do pobrania

Silent Hill w Fallout 4. Świetny mod w nowej wersji do pobrania
Filmiki z gier Newsy PC

Whispering Hills to mod do Fallout 4, który stara się odtworzyć niepokojąca atmosferę Silent Hill w grze od Bethesdy.

Moder posługujący się pseudonimem Mangaclub przedstawia zwiastun nowej wersji projektu Whispering Hills. Mod zamienia Fallout 4 w koszmar znany z Silent Hill. Odtąd będziesz otoczony gęstą mgłą, dziwnymi odgłosami i od czasu do czasu wciągany do innego świata, gdzie czekają na ciebie potwory.

Obecna wersja moda wprowadza nowego wroga plującego kwasem, Lying Figures, a także obsługę VRFix, co oznacza, że ​​użytkownicy VR powinni móc bezproblemowo odpalić Fallout 4 z modem na pokładzie.

Przypominamy, że Whispering Hills wprowadza do gry nowe dźwięki, w tym syreny oraz 10 odmian mglistej pogody. Od czasu do czasu dzień zmienia się w noc i wtedy zostajemy przeniesieni do alternatywnej rzeczywistości, gdzie przebywamy co prawda kilka minut, lecz za to jakich. Atakują nas ghule, pielęgniarki z Silent Hills i inne paskudztwa. Gracze mogą sami zdecydować (na stacjach/warsztatach chemicznych) o częstotliwości ataków potworów i pozostałych zagrożeniach.

Kto chce pobrać nową wersję Whispering Hills, znajdzie ją pod tym adresem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie