Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 zmienia się w Silent Hill. Mod z dreszczykiem

Fallout 4 doczekał się kolejnego moda, który warto sprawdzić – zwłaszcza, jeśli jest się fanem serii Silent Hill.

Pierwsza i kultowa już odsłona Silent Hill zasłynęła gęstą mgłą oraz psychodelicznym klimatem z dźwiękiem syren na czele. Kto chce poczuć namiastkę grozy w Fallout 4, niech zaopatrzy się w moda Whispering Hills – a Silent Hill overhaul for Fallout 4.

Mod do Fallout 4 na Silent Hill

Opisywana modyfikacja zamienia Fallout 4 w koszmar znany z Silent Hill. Odtąd będziesz otoczony gęstą mgłą, dziwnymi odgłosami i od czasu do czasu wciągany do innego świata, gdzie czekają na ciebie potwory! – czytamy na stronie moda.

Projekt wprowadza do gry nowe dźwięki, w tym wspomniane syreny oraz 10 odmian mglistej pogody. Od czasu do czasu dzień zmienia się w noc i wtedy zostajemy przeniesieni do alternatywnej rzeczywistości, gdzie przebywamy co prawda kilka minut, lecz za to jakich. Atakują nas ghule, pielęgniarki z Silent Hills i inne paskudztwa. Gracze mogą sami zdecydować (na stacjach/warsztatach chemicznych) o częstotliwości ataków potworów i pozostałych zagrożeniach.

Chętni na koszmar? Moda pobierzecie w tym miejscu. Waży on jedynie 110 MB. Poniżej wrzucamy filmik z prezentacją:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się