Już dziś debiut darmowego Fall Guys. Zwiastun pokazuje mnóstwo nowości

Fall Guys od dzisiaj za darmo. Zwiastun pokazuje mnóstwo nowości
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Fall Guys to jedna z najpopularniejszych viralowych gier ostatnich lat. Teraz wychodzi w formie free-to-play, a twórcy dzielą się nowym zwiastunem.

Fall Guys: Ultimate Knockout wyszło niespełna dwa lata temu i z miejsca podbiło serca graczy. Klasycznie już do popularności gry przyczynili się streamerzy, którzy ochoczo zaczęli brać udział w tych multiplayerowych zmaganiach. Z czasem popularność gry nieco słabła, ale w zasadzie nigdy w pełni nie umarła. Teraz zapewne znów odżyje i to w wielkim stylu.

Wszystko dzięki temu, że produkcja przechodzi na model free-to-play. Wiążą się z tym rzeczy pozytywne, ale też nieco mniej radosne. Gra znika bowiem ze sklepu Steam, a dostępna będzie wyłącznie na Epic Games Store. Twórcy zadbali jednak o cross-play między urządzeniami i platformami, więc nie powinniśmy martwić się o to, że będzie za mało graczy.

Produkcja Mediatonic ukaże się także na konsolach Nintendo Switch, PS5 oraz Xbox Series X i S i Xbox One. Z pewnością obecność na każdym liczącym się dziś sprzęcie i możliwość grania za darmo odbiją się na liczbie graczy. Czyżby Fall Guys miało już niebawem świętować ponowny wzrost popularności? Nie mam pojęcia, ale stawiam, że jak najbardziej. Tym bardziej że twórcy zadbali o stosowne nowości.

Te możemy obejrzeć na powyższym zwiastunie, który zachęca graczy do pobierania darmowej gry. Przedstawiono sporo nowych map i dyscyplin, które mają być główną zawartością 1. sezonu. Zaraz, „1. sezonu”? Ano tak, deweloperzy wymyślili, że w ten sposób zrobią lekki reboot, a ukazanie się we f2p jest swoistym nowym początkiem gry.

Dostaniemy również przepustkę sezonową, która zaoferuje 100 progów. Jeżeli wypełnimy wszystkie, będziemy mogli liczyć nie tylko na atrakcyjne nagrody dla naszych profili, ale również odblokowanie pełnej przepustki w kolejnym sezonie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie