Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sam Fisher powróci, ale ponownie gościnnie – jako operator w Rainbow Six Siege [WIDEO]

Agent z noktowizorem wraca do brudnej roboty – ale znowu niekoniecznie tak, jak moglibyśmy sobie tego życzyć.

Seria o przygodach Sama Fishera ma już 18 lat. Gracze od siedmiu lat czekają na nową pełnoprawną część Splinter Cell – na razie jednak mogą liczyć wyłącznie na to, że od czasu do czasu agent pojawi się jako gość w innej grze. Tak będzie także i tym razem – Fisher ma być grywalną postacią w operacji Shadow Legacy w Rainbow Six Siege.

Ubisoft opublikowało krótki filmik – zajawkę wydarzenia. Wideo w wersji polskiej publikujemy poniżej. Z nagrania wynika, że konkretów na ten temat dowiemy się 16 sierpnia.

Wysyłanie postaci Splinter Cell na misje specjalne do innych gier nie jest jedyną praktyką Ubisoftu, która rozjusza fanów dużych marek francuskiego producenta. Ostatnio pisaliśmy chociażby o pierwszym trailerze z Prince of Persia: The Dagger of Time – także i w tym przypadku zamiast kolejnej odsłony znanej serii gracze otrzymują coś, co nie jest spełnieniem ich marzeń: grę escape room VR, która jest dostępna jedynie w wybranych salonach w Europie (poza Polską).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się