Podwójna dawka Evolve z zamkniętych testów alpha na PC

Kraken ma sporo atutów, by uniknąć polujących na niego łowców.

Evolve to sieciowy FPS od twórców serii Left 4 Dead. Zasady gry są bardzo proste. Czterech graczy wcieli się w łowców, którzy muszą stanąć naprzeciw jednego z czterech potężnych potworów. Siła obcego – kontrolowanego przez piątą osobę – ma rosnąć wraz z postępami w grze.


Jedną z bestii, które zobaczymy w Evolve, jest właśnie Kraken. Publikowaliśmy już gameplay prezentujący, jak trudno na niego zapolować (do przypomnienia tutaj). Dzisiaj mamy natomiast dwa filmiki z perspektywy Krakena. Materiały pochodzą z zamkniętej alfy, która trwa obecnie na PC.

Poniższe gameplay’e pochodzą właśnie z wersji gry na blaszaki. Ale to nie jedyna platforma, którą zaszczyci Evolve. Tytuł wyjdzie również na konsole nowej generacji: PS4 oraz Xbox One. Data premiery została ustalona na 21 październik tego roku.

Oglądając poniższe materiały przekonacie się, że choć Kraken może oddawać wysokie skoki oraz atakować z dystansu z niesamowitą prędkością, wcale nie dominuje nad czterema łowcami. Ci również dysponują różnymi mocami, ofiarowanymi im przez współczesną technikę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet