Epic Games Store rodza 17 gier za darmo! Początek świątecznej wyprzedaży

Gra za darmo w Epic Games Store. Nowy gratis, co za tydzień?
Newsy PC

Odpalacie swoje konto w Epic Games Store i zabierajcie się za nową wyprzedaż. Z okazji nadchodzących świąt czeka nas nie tylko masa obniżek, ale i sporo gier zupełnie za darmo. Właśnie teraz rozpoczęła się wyjątkowa wyprzedaż, a także powrócił znany wszystkim kupon rabatowy na zakupy w sklepie. Szykujcie portfele, bo jest sporo ciekawych rzeczy.

Epic Games Store rodzaje gry

W sklepie Epic Games Store rozpoczęto świąteczną wyprzedaż gier. Już teraz możecie skorzystać z masy ciekawych ofert na gry komputerowe i dodatki, które są dostępne na platformie. Użytkownicy mogą też skorzystać ze specjalnego kuponu zniżkowego, który pozwoli uzyskać rabat w wysokości 33% na zakupy w sklepie. To świetna opcja, dzięki której kupicie wymarzone gry jeszcze taniej. To jednak nie wszystko.

Jak poinformował jeden z insiderów, w okresie świątecznym Epic ma zamiar rozdać nam aż 17 darmowych produkcji na swojej platformie. Pierwsza rzecz jest do odebrania już dziś. Rzecz, ale niekoniecznie gra — mowa bowiem o specjalnym pakiecie dodatków do Destiny 2. Cóż, możliwe, że w kolejnych dniach będą to pełnoprawne tytuły, choć i tak nie ma co narzekać. Jak to się mówi, darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby, prawda?

To kolejny raz, gdy platforma stanowiąca konkurencję dla Steam przygotowuje specjalne uderzenie z okazji świąt i końca roku. W poprzednich latach również mieliśmy okazję obkupić się w nowe gry, korzystać z kodów rabatowych i kuponów, a także odbierać darmowe produkcje. Te są zresztą dostępne regularnie, a nie tylko od święta. Bierzcie i korzystajcie!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie