Wielki hit od Epic Games już jutro? Nadchodzi nowa gra AAA za darmo

Gra za darmo na Epic Games Store | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Już jutro odbierzemy nową grę za darmo w sklepie Epic Games Store. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź w pewien sposób sugerująca, o jakiej grze może być mowa. Wielu graczy jest zgodnych, że do swojej biblioteki dodamy tytuł z segmentu AAA — i pewnej znanej marki, która nie miała zbyt dobrej passy.

Nowa gra od Epic Games Store – gracze są zgodni

Jak co czwartek, tak i jutro, czyli 16 maja w sklepie Epic Games Store czekać będzie na nas nowa gra do odebrania za darmo. A jako że za darmo to i ocet słodki, większość z nas nie może doczekać się nowego tytułu, który do biblioteki dodamy bez opłat. O jakiej grze mowa? Oficjalny profil sklepu na Twitterze wrzucił swego rodzaju teaser. Krótka animacja może pomóc odgadnąć tytuł gry, bo w dość oczywisty sposób sugeruje nam klimat nadchodzącej produkcji.

Na wideo widać neonowe elementy, swoiste glitche i coś, co na myśl przywodzi cyfrowy świat, być może nawet powiązany z hakowaniem — już wiecie? Gracze są w tym wypadku całkiem zgodni i zdaniem większości nadchodząca gra za darmo to Watch Dogs Legion.

Zobacz: To koniec serii Watch Dogs?

Informacja nie jest oczywiście w żaden sposób potwierdzona, jednak wspomniany teaser naprawdę sugeruje nam wiele. Watch Dogs Legion zadebiutował na rynku pod koniec 2020 roku i zebrał dość niezłe oceny. Obecnie w serwisie Metacritic możemy zauważyć średnią ocen produkcji w granicach 76 punktów. To nieźle i na pewno warto sprawdzić tytuł, jeżeli plotka się faktycznie potwierdzi. A o tym przekonamy się już jutro.

Swoją drogą, co sądzicie o “pogrzebaniu” serii? Będzie wam brakowało jej nowych odsłon? Dla wielu graczy marka ta okazała się być zmarnowanym potencjałem, choć z drugiej strony może nigdy nie miała go zbyt wiele…

Źródło: Twitter Epic Games Store

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie