W nowej grze za darmo na Epic Games Store zbudujecie własne królestwo z grupką wojaków

Epic Games Store - gra za darmo - pathfinder kingmaker
PC

Już jest! Piątkowa gra za darmo na Epic Games Store czeka na przypisanie do Waszych kont. Tym razem coś dla fanów RPG-ów w rzucie izometrycznym.

Pathfinder: Kingmaker możecie przypisać do sowich kont jedynie do 25 grudnia, do godz. 16:59. W związku z tym macie zaledwie 24 godziny na przypisanie gry do swoich kont. Tak krótki czas wynika z trwającego eventu w Epic Games Store, który polega na codziennym rozdawaniu kolejnych prezentów od połowy grudnia.

W Pathfinder: Kingmaker zarządzacie grupką wojaków, którzy muszą zmierzyć się z szeregiem wrogów i najróżniejszych kreatur. Rozgrywka opiera się na walkach w rzucie izometrycznym, a do dyspozycji oddano szereg ataków zahaczających o używanie broni białej, dystansowej i magii. Drugim dość ważnym aspektem jest kwestia rozbudowy własnego królestwa, a także podejmowanie decyzji związanych z jego zarządzaniem.

Niestety, ponownie wujek Epic nie zdradził, jaką grę otrzymają gracze już jutro. W związku z tym ta pozostaje niespodzianką, ale dla niektórych to właśnie najlepsza forma prezentów. Osobiście liczę na coś większego, choć np. z wczorajszego Vampyra już się bardzo ucieszyłem.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie