Gra za darmo na Epic Games Store zmieni Was w krwiożercze wampiry

Epic Games Store - gra za darmo - Vampyr
PC

Spieszcie się do Epic Games Store odebrać kolejną grę za darmo. Tym razem odbędziecie podróż w czasie do początków XX wieku, kiedy to w m.in. w Londynie największymi problemami są wampiry i plaga wirusa.

Uwaga, Vampyr możecie przypisać do swoich kont jedynie do 24 grudnia, do godziny 16:59. O 17:00 jutrzejszego dnia wejdzie kolejna gra za darmo, co jest związane z trwającym na Epic Games Store wydarzeniem świątecznym. Cotygodniowe rozdawanie jest na ten moment zawieszone, a od połowy grudnia codziennie możecie zgarnąć inny tytuł.

Vampyr to produkcja, w której wcielicie się w medyka powracającego z I wojny światowej. Akcja gry dzieje się podczas panującej epidemii hiszpanki. Nieprzewidziane wydarzenia szybko sprawiają, że Wasza postać zmienia się w wampira. Podczas przechodzenia fabuły będziecie musieli niejeden raz zadecydować o tym, kto przeżyje, a kto zginie, co ma bezpośrednio wpływ na cały przebieg historii. Mam nadzieję, że kochacie produkcje z różnymi zakończeniami, bo tu znajdziecie ich aż cztery.

Epic Games Store nie ogłosiło jutrzejszego prezentu – ten pozostaje na ten moment niespodzianką. Spodziewajcie się jutro około godziny 17:00 stosownego newsa na naszej stronie, w którym przypomnimy o następnym gratisie do zgarnięcia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie