Nowa darmowa gra na Epic Games Store przetestuje Waszą zręczność

Epic Games Store gra za darmo Moving Out
PC

Wybiła 17:00. Możemy więc już teraz przypisać do naszych kont Epic Games Store kolejną grę za darmo. Tym razem padło na “symulator przeprowadzek”.

Moving Out, bo taki nosi tytuł wspomniana produkcja, to nie końca “symulator”, co bardziej “komedia symulacyjna”.

Moving Out w Epic Games Store za darmo

EGS rozdaje darmowe gry w ramach swoistego kalendarza adwentowego. Rozdawnictwo potrwa w zasadzie do nowego roku, ale na przypisanie każdego tytułu mamy jedynie 24 godziny. Warto się więc spieszyć.

Ostatnio pisaliśmy o ciekawej produkcji indie, czyli Mages of Mystralia. Nowa darmówka co prawda nie pozwoli nam wcielić się w “magiczkę-wojowniczkę”, ale zabierze nas do dość kuriozalnego świata… przeprowadzek.

Moving Out to niezależna produkcja stworzona przez SMG Studio. Nie da się opisać tej gry bez słów “symulator przeprowadzek”, choć nie do końca jest to trafne określenie. Oczywiście, główną ideą rozgrywki jest w istocie wcielanie się w pracownika firmy transportowej przy wyprowadzkach. Problem jednak leży w tym, że na próżno szukać tu jakiegokolwiek realizmu.

Wszystko prezentowane jest w humorystyczny, bardzo swobodny sposób. Głównym zadaniem gracza jest lawirowanie z mnóstwem różnych przedmiotów przez nierzadko wymagające poziomy. Naszym celem jest umiejętne przeniesienie rzeczy i zmieszczenie się w wymaganym czasie. Brzmi prosto? Jest jednak trochę bardziej skomplikowanie.

Warto zainteresować się tą pozycją ze względu na to, iż oferuje tryb kooperacji nawet dla czterech graczy. Tytuł odbierzecie za darmo w tym miejscu, ale tylko przez kolejne 24 godziny.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie