Nie przegapcie gry za darmo na Epic Games Store. Tylko 24 godziny na odebranie

Epic Games Store - gra za darmo - Mages of Mystralia
PC

Powoli dochodzimy do końca grudniowej rozdawanki na Epic Games Store. Wybiła już godzina 17:00, a to oznacza kolejną grę za darmo, która czeka na przypisanie do swojego konta. Tym razem jest nią Mages of Mystralia.

Na zgarnięcie tego gratisu macie czas jedynie przez 24 godziny (do 16:59 28 grudnia), więc w związku z tym rekomenduję się pospieszyć. Gra za darmo to chyba coś, co każdy gracz z chęcią przyjmie, więc szkoda byłoby przegapić tę ofertę.

W Mages o Mystralia wcielacie się w Zię, która urodziła się z magicznymi umiejętnościami. Niestety, magia w świecie gry jest zakazana, dlatego bohaterka udaje się w podróż, by szlifować swoje niezwykłe zdolności. Obierzecie własną ścieżkę pod kątem doskonalenia tego zakazanego kunsztu, który pomoże Wam zmierzyć się z napotkanymi wrogami.

Co ciekawe, za fabułę odpowiada bestsellerowy autor, Ed Greenwod, którego szczególnie mogą kojarzyć fani świata Forgotten Realms z Dungeons and Dragons.

Jutrzejszy prezent na Epic Games Store ponownie pozostaje niespodzianką. Spodziewajcie się kolejnego krótkiego jego omówienia, którym jednocześnie przypomnę o przypisaniu gry do swojej biblioteki.

Co sądzicie o dzisiejszym gratisie? Przypadł Wam do gustu?

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie