Rusza kalendarz adwentowy w Epic Games Store. Codzienne nowa gra za darmo

Darmowa gra Epic Games Store - Shenmue III
PC

Już jest! Kolejna gra dołączyła do rozdawnictwa Epic Games Store, dlatego możecie ją przypisać do swoich kont kompletnie za darmo. W nadchodzących dniach czeka Was także wiele innych prezentów.

Potwierdził się przeciek na temat tego, że do końca grudnia gracze codziennie będą otrzymywać po jednej grze. Szał prezentowy rozpoczyna Shenmue III z 2019 roku, które pierwotnie zadebiutowało na PC i PS4.

Uwaga – wyjątkowo dzisiejszy podarunek możecie zgarnąć jedynie przez 24 godziny (do 17 grudnia do 16:59) i zapowiada się na to, że każdy z kolejnych, grudniowych prezentów również spotka się z podobnym scenariuszem. W związku z tym zachęcam od razu przypisywać podarunki do biblioteki, aby ewentualnie czegoś nie przegapić.

Niestety, na ten moment jutrzejsza gra za darmo na Epic Games Store pozostaje niespodzianką. Spodziewajcie się jednak w piątek w godzinach popołudniowych newsa z przypomnieniem o jej przypisaniu.

Shenmue III to kontynuacja japońskiej serii RPG tworzonej przez Ys Net. Ponownie wcielacie się w Ryo Hazaukiego, który poszukuje morderców swojego taty. W produkcji nie brakuje walki przy pomocy sztuk walki, których znawcą jest główny bohater.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie