Elden Ring na premierowym zwiastunie wygląda na najbardziej epickie RPG ostatnich lat

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

From Software podzieliło się ostatecznym, premierowym zwiastunem Elden Ring. Do premiery nie zostało wiele, a materiał nastraja pozytywnie.

Trzeba tylko wytrzymać tych parę dni…

Elden Ring ma premierowym zwiastunie

From Software przez ostatnie lata nie było dla nas zbyt szczodre. Konkretów o produkcji długo brakowało, ale w końcu doszliśmy do wyczekiwanej chwili, gdy tytuł oficjalnie ukaże się na rynku. I to już w najbliższy piątek, tj. 25 lutego 2022 roku!

Aby przetrwać jeszcze te trzy dni, deweloperzy podzielili się właśnie premierowym materiałem. I, trzeba przyznać, twórcy doskonale wiedzą, jak należy kreować „epickie” trailery. Być może nigdy nie spodziewałbym się tego po autorach Dark Souls, ale ER wygląda jak najbardziej epickie fantasy RPG ostatnich wielu lat. Ze świecą szukać równie atrakcyjnie zapowiadającej się produkcji osadzonej w tym gatunku.

No dobra, ja tu tylko chwalę, ale fakt faktem, iż sam jeszcze nie wiem, czy From sprostało oczekiwaniom. Fani cyklu DS muszą jeszcze chwilę poczekać na pierwsze opinie o grze.

Jeżeli również nie możecie doczekać się premiery – tu znajdziecie informacje dotyczące godziny uruchomienia gry. Niedawno dostaliśmy również krótkie spoty telewizyjne. No i obowiązkowo – mamy też obszerny materiał opisujący całą istotę gry i jej świata. Warto też wytrzymać ten krótki czas oczekiwania, unikając spoilerów, które mogą zalewać niektóre fora internetowe.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie