Elden Ring na dwóch nowych materiałach. Rzućcie okiem na historię i rozgrywkę

Elden Ring - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci pojawiły się dwa nowe, ekskluzywne dla Japonii, materiały prezentujące Elden Ring. Pierwszy z nich skupia się na rozgrywce, a drugi na historii nowej produkcji From Software.

Na pierwszym filmie ujrzycie gameplay, w tym rzut oka na parę lokacji, przeciwników, postaci i oczywiście bossów. Z góry uprzedzam, że materiał ten zawiera urywki z lokacji, które nie były dostępne w becie gry, a więc możecie potraktować je jako delikatne spoilery. Jeśli nie chcecie nawet odrobinę psuć sobie zabawy z odkrywania świata Elden Ring, lepiej nie oglądajcie poniższego filmiku.

Drugi materiał na szczęście pozbawiony jest większych spoilerów. Tak naprawdę to lekko przemontowany i skrócony zwiastun fabularny, który mogliśmy obejrzeć na początku grudnia zeszłego roku. Niemniej jeśli chcecie przypomnieć sobie parę postaci i historię świata Elden Ring, zdecydowanie warto obejrzeć… oczywiście jeśli znacie język japoński.

To nie jedyne nowe materiały z Elden Ring, jakie zaprezentowano w ostatnim czasie. Niedawno mogliśmy też ujrzeć zwiastun rozgrywki, w którym zaprezentowano najważniejsze funkcje gry. Niestety, podobnie jak w pierwszym materiale, w filmiku pojawia się parę lokacji i przeciwników, których nie widzieliśmy na poprzednich zwiastunach gry i w becie. Jeśli Wam to nie przeszkadza, wspomniany trailer obejrzycie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie