O której godzinie uruchomimy Elden Ring? Twórcy przedstawili konkrety

Elden Ring - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Czekaliśmy na tę chwilę tyle lat… Fani tytułów From Software już niedługo będą mogli odpalić Elden Ring. Deweloperzy mówią, kiedy dokładnie.

Też nie możecie się doczekać?

Elden Ring – godziny startu gry

„Eldeński krąg” to nie tylko jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, ale i ostatnich paru lat. Twórcy od czasu pierwszej zapowiedzi nie za bardzo kwapili się do sypania nam szczegółami. W końcu, po paru latach, jesteśmy tak blisko premiery, jak nigdy dotąd.

Oznacza to, że fani wymagających gier RPG odpalą tytuł już 25 lutego. O której godzinie dokładnie? Na oficjalnej stronie dewelopera znajdziemy konkretną rozpiskę dla każdej strefy czasowej. Z racji tego, iż większość z Was najbardziej zainteresowana jest czasem polskim, spieszę donieść, iż serwery zostaną uruchomione już 25 lutego o godzinie 12:00. Tyczy się to jednak wersji na PC.

„Konsolowcy” zagrają, gdy wybije północ, tegoż samego dnia. I wszystko to brzmi świetnie, ale liczymy, iż From Software zajęło się dopracowaniem swoich serwerów. Nie tak dawno temu pojawiły się niepokojące wieści, iż „premiera może być piekłem”. Wszystko przez luki w zabezpieczeniach i problemy z serwerami powstałe jeszcze za czasów Dark Souls 3. Choć twórcy naprawiają błędy, mamy nadzieję, iż uda im się uniknąć problemów na premierę.

Oczywiście spodziewajcie się także naszej recenzji oczekiwanego tytułu. Jesteśmy niezwykle ciekawi, czy Elden Ring okaże się (jak wielu fanów przypuszcza) murowanym GOTY 2022 czy powtórzy problemy ostatnich hitów pokroju nieszczęsnego Battlefield 2042? Już niedługo się o tym dowiemy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie