Uważajcie na spoilery do Elden Ring. Te hulają już po sieci

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ostrzegamy wszystkich graczy bojących się o spoilery z Elden Ring. Niestety, można już na nie natrafić w sieci w najróżniejszej formie. Od screenshotów, przez nagrania i livestreamy, po fragmenty poradników z prywatnych źródeł wydawców.

To nie pierwszy (i najpewniej nieostatni) przypadek, gdy gracze przedpremierowo dorwą się do kopii gier lub po prostu pozyskają ją legalnie, ale złamią embargo. Polecamy rozważnie przeglądać internet, aby nie natrafić na materiały spoilerujące treść Elden Ring – gorąco oczekiwanej produkcji studia From Software.

Jeśli panicznie boicie się o natrafienie na ewentualne skrawki gry, które mogłyby potem popsuć Wam przyjemność z ogrywania jej, nie polecamy zaglądać do social mediów, a nawet na popularne serwisy z memami. Prawdą jest, że szczególnie te drugie mocno przyczyniają się do roznoszenia tego typu informacji.

Wydawcy Elden Ring zajmują się pozbywaniem się wszelkich tego typu niechcianych treści z internetu. Problem w tym, że na miejsce każdego spoileru w mgnieniu oka pojawiają się kolejne dwa. Takie działania można przyrównać do walki z hydrą – to tylko opóźnienie pewnego procesu.

Premiera omawianej produkcji odbędzie się 25 lutego 2022 roku. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie