Nowy zwiastun Elden Ring pokazuje najważniejsze cechy gry. Nie mogę się doczekać premiery

Elden Ring - jeden z bossów z gry, który ma głowę smoka zamiast ręki
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wydawca Elden Ring udostępnił w sieci nowy zwiastun wymienionej produkcji. Ten skupia się na pokazaniu wszelkich najważniejszych cech gry. Oglądając go, zobaczycie masę nowych kadrów.

Uwaga – poniższy zwiastun zawiera spoilery odnośnie lokacji, przeciwników i bossów, których ujrzycie podczas eksploracji świata Elden Ring. Jeśli nie chcecie sobie popsuć radości z odkrywania tego wszystkiego na własną rękę, odradzam zapoznawanie się ze zwiastunem.

Szczerze mówiąc, z każdym materiałem promocyjnym jestem coraz bardziej zaciekawionym tym, jakie jeszcze sekrety skrywa ER. Sam nie miałem jeszcze przyjemności zagrać w ten tytuł i z niecierpliwością wyczekuję jego premiery.

Przyczynia się do tego m.in. to, jak pomysłowo zostali zaprojektowani bossowie i inni przeciwnicy. Uwielbiam w grach wideo, gdy mimo sprawdzonych realiów (mroczne fantasy w tym przypadku) dalej mogę podziwiać designy, których nigdzie indziej nie widziałem, przez co są dla mnie czymś oryginalnym. Mam na myśli oczywiście sam wygląd, bo ocenię walkę z tymi „brzydalami”, jak się dorwę do swojej kopii.

Najnowsze dzieło From Software zadebiutuje na rynku 25 lutego 2022 roku. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie