Elden Ring dostało świeżutki zwiastun ze znaną aktorką

aktualizacja Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Elden Ring już za nami, ale kurz po niej absolutnie nie opadł. Produkcja From Software otrzymała właśnie nowy zwiastun z udziałem pewnej aktorki.

W tworzenie materiału zaangażowano Ming-Na Wen, aktorkę, którą możecie kojarzyć z roli w paru znanych filmach i serialach. Wen wcieliła się między innymi w Deb z Ostrego dyżuru i Melindę May z Agentów Tarczy. Pojawiła się także w aktorskim remake’u Mulan. Teraz możecie obejrzeć zwiastun Elden Ring z jej udziałem. Nie jest to może materiał, którego spodziewalibyśmy się po From Software, ale ma swój klimat.

Choć najnowsza produkcja Hidetaki Miyazakiego i jego zespołu zebrała bardzo wysokie oceny, nie wszyscy byli zadowoleni. Gracze PC narzekali na liczne problemy techniczne, ale popremierowe aktualizacje mocno poprawiły stan produkcji. Obecnie nadal nie jest idealnie, ale opinie graczy zdecydowanie zmieniły się na lepsze. Oby kolejne łatki całkowicie wyeliminowały problemy.

Elden Ring jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z tym tytułem, polecam zerknąć do naszego mini-poradnika.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie