Opinie graczy Elden Ring na Steam sporo się zmieniły

Elden Ring i inne gry taniej
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Od premiery gry Elden Ring minęło zaledwie kilka dni. Na początku gracze nie dzielili się zbyt pozytywnymi recenzjami, lecz w chwili obecnej sprawa wygląda zupełnie odwrotnie. Na łamach karty produktu Steam przybywa sporo dobrych opinii o najnowszej produkcji studia From Software.

W ubiegłym tygodniu mogliście natrafić na newsa dotyczącego negatywnych recenzji Elden Ring na platformie Steam. Gracze głównie narzekali na niedociągnięcia graficzne i problemy związane z optymalizacją. W międzyczasie wyszła jednak nowa aktualizacja, która zdecydowanie zmieniła zdanie wielu posiadaczy gry.

Poprzednio na łamach karty produktu Steam można było uświadczyć informację o „mieszanych” recenzjach Elden Ringa. W chwili pisania tego tekstu sytuacja znacząco się już zmieniła i w informacjach o wymienionym produkcie znajduje się już napis „w większości pozytywne”, co dotyczy oczywiście wszystkich obecnych recenzji.

Być może w najbliższych dniach sytuacja zmieni się jeszcze bardziej, by upodobniła się do tej panującej np. na Metacriticu. Tam średnia ocen recenzentów z najróżniejszych gamingowych redakcji wynosi aż 97 punktów na 100 możliwych w przypadku wydania na PS5.

Co sądzicie o Elden Ring i jak działa Wam gra? Zachęcam do podzielenia się tymi informacjami w sekcji komentarzy. Nie zapomnijcie o zaznaczeniu, na jakiej platformie gracie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie