Producent Elden Ring w dwóch zdaniach tłumaczy, czym jest nowa gra From Software

Elden Ring - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Elden Ring zapowiada się na najbardziej przystępną grę From Software. Jeden z deweloperów postanowił dodatkowo rozjaśnić wizję produkcji graczom.

Yasuhiro Kitao w dosłownie dwóch zdaniach podzielił się opisem tego tytułu. W wielkim skrócie: to wymagające RPG akcji w klimacie mrocznego fantasy. Jakby nie patrzeć, prawie dokładnie to samo można powiedzieć o każdej nowszej produkcji From Software.

Jeśli chodzi o fundamenty gry, pod względem gatunkowym jest ona pozycjonowana jako RPG akcji w klimacie mrocznego fantasy. Jest to solidne, bogate w treść RPG akcji, skupiające się na satysfakcji z pokonywania trudności i odkrywania nieznanego, z elementem dark fantasy odnoszącym się do wykreowanego w grze światopoglądu.

– powiedział Yasuhiro Kitao w wywiadzie na Taipei Game Show 2022

Elden Ring, poza tym, że będzie wymagającym RPG akcji, będzie też bardzo rozległą produkcją, której nie ukończycie na 100% przy pierwszym przejściu. To najprawdopodobniej największa gra, jaką stworzyło From Software.

Tytuł ukaże się na rynku już 25 lutego i twórcy nie przewidują kolejnych opóźnień. Ze Starszym Pierścieniem zapoznamy się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie