Elden Ring ozłocony. Wiemy, ile czasu potrzeba na przejście gry

Elden Ring - grafika ze zwiastuna
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeden z pracowników From Software potwierdził, że Elden Ring zyskał status „gold” i gra nie zaliczy opóźnień. Dowiedzieliśmy się także o czasie potrzebnym do ukończenia głównego wątku.

Najbardziej ambitna pozycja w katalogu From Software na szczęście wyjdzie już 25 lutego i w tej kwestii raczej nic się nie zmieni.

Elden Ring ukończony

W trakcie Taipei Game Show 2022 mogliśmy obejrzeć nowe fragmenty rozgrywki z najnowszej produkcji From Software. Oprócz tego jeden z pracowników studia, Yasuhiro Kitao, potwierdził, że gra zyskała status „gold”. Oznacza to, że grę ukończono i nic nie powinno opóźnić daty jej wydania.

Elden Ring pierwotnie miał się ukazać w styczniu tego roku, a już raz został przesunięty na luty. Zapewniamy jednak, że tytuł będzie gotowy do sprzedaży 25 lutego. Skończyliśmy wersję master, a obecnie zespół pracuje nad day one patchem, aby upewnić się, że wszystko w grze jest takie, jak trzeba.

Yasuhiro Kitao

No to – uff! Co ciekawe, dowiedzieliśmy się także innych ważnych rzeczy. Okazuje się, że główny wątek powinien nam wystarczyć na około 30 godzin zabawy. Te dane wynikają z wewnętrznych testów i nie dotyczą dodatkowej, opcjonalnej zawartości. Jeżeli świat gry faktycznie będzie taki ogromny, jak sądzimy – dla wielu graczy 30 godzin okazać się może zaledwie wstępem do rozgrywki. Nadmienię także, że to soulslike, więc i poziom trudności może ostatecznie przytrzymać nas w paru miejscach na dłuższą chwilę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie