Dziś pokaz rozgrywki Elden Ring. Gdzie i o której godzinie go obejrzymy?

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zgodnie z zapowiedzią, studio From Software zaprezentuje dziś rozgrywkę z Elden Ring w akcji. Nie będzie to bardzo długi pokaz, ale powinien zadowolić zniecierpliwionych fanów.

Transmisja na żywo wystartuje o godzinie 15:00 czasu polskiego. Poprzedzi ją piętnastominutowe odliczanie, a sam materiał z rozgrywki powinien trwać około 15 minut. Nie wiemy, jakie fragmenty gry zobaczymy i czy będą one omawiane przez deweloperów, czy może będzie to „suchy” gameplay.

Transmisję będzie można oglądać na YouTube. Poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu będziecie mogli śledzić pokaz wraz z nami.

Materiał z rozgrywki powinien nieco uspokoić fanów, których zmartwiło niedawne opóźnienie daty premiery tego tytułu. Elden Ring zadebiutuje dopiero w lutym przyszłego roku, co nie jest wcale bardzo odległym terminem. Niemniej fani From Software czekają już ponad dwa lata na nową grę tego studia, a jest to jednak bardzo wymagająca społeczność. Niedawno do sieci wyciekł również krótki fragment rozgrywki pokazujący kawałek świata gry oraz główną postać – znajdziecie go w tym miejscu.

Elden Ring ukaże się 25 lutego 2022 roku. Zagramy na PC. PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie