Elden Ring gameplay

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Do sieci wyciekł nowy gameplay z Elden Ring. Postać skacze sobie po skałach

W internecie pojawił się półminutowy zapis rozgrywki, który najprawdopodobniej pochodzi z Elden Ring na konsoli Xbox One.

Do premiery nowego tytułu od twórców Dark Souls pozostało jeszcze trochę czasu. Twórcy wcześniej pokazywali materiały z gameplayem, ale ostatnio do sieci wyciekło kilka nowych fragmentów. Oto kolejny z nich.

Na materiale można obejrzeć kawałek świata gry. Pokazano tu również mechanizm skakania, który był nieobecny w większości poprzednich tytułów od FromSoftware. Wideo jest krótkie i zdaje się być jedynie fragmentem większej całości. Możliwe, że niebawem zobaczymy więcej.

Nowa produkcja od FromSoftware ma trafić do szerszego grona publiczności niż wcześniejsze gry studia. Deweloperzy obiecują, że tytuł polubią nawet ci, którzy mieli pod górkę z Dark Souls. Już wcześniej dowiedzieliśmy się między innymi, że Elden Ring będzie wzorem DS wymagające, ale pojawi się możliwość ułatwienia rozgrywki.

Elden Ring ma zadebiutować 21 stycznia 2022. Tytuł trafi na PC, PS4, PS5, Xboksa One i Xboksa Series X/S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%