EA Sports UFC: nowy silnik graficzny w akcji

Twórcy onieśmielają oprawą wizualną.

Poniższy teaser udowadnia, że potencjał technologiczny tkwiący w nowych konsolach jest spory. EA Sports zapewnia, że mimo świetnie odwzorowanego wyglądu zawodników otrzymamy także rozwiniętą fizykę, która znacząco urealni pojedynki na ringu. Chociaż tytuł będzie działać jedynie w 30 klatkach na sekundę, to obsłuży rozdzielczość 1080p.

Wszelkie rodzaju kontuzje takie jak rozbity łuk brwiowy czy naderwane mięśnie, które mają miejsce podczas realnych meczy, zostaną także zaimplementowane do tytułu. Animacja postaci ma stać na świetnym poziomie, a modele zawodników (i zawodniczek) w opinii twórców zaskoczą ilością detali.

Produkcję ma także wyróżniać wysoka sztuczna inteligencja naszych rywali. W trakcie walk MMA przeciwnicy będę zmieniali swoją taktykę, starając się ją jak najlepiej dostosować do obranego przez nas stylu gry. Tytuł ukaże się na konsolę PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera została przewidziana na lipiec 2014 roku.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: