EA jest pewne. Need for Speed Payback z „największymi zmianami w serii”

EA jest pewne. Need for Speed Payback z „największymi zmianami w serii”
Newsy PC PS4 XOne

Ten element będzie mocno rozwinięty.

EA przedstawiło nowe szczegóły związane z modyfikacją pojazdów w nadchodzącym Need for Speed Payback. Części są podzielone na sześć kategorii: blok silnika, głowicę, turbo, odprowadzanie spalin, ECU i skrzynię biegów. Jeśli chcesz liczyć się w stawce, musisz ulepszać wszystkie te elementy. Są różne sposoby zdobywania części. Możesz na przykład wygrywać zawody i otrzymywać losowe nagrody. Będzie też można kupować nowe elementy w sklepach z częściami – oferta ustawicznie się zmienia.

Z kolei system zwiększonej szansy zapewnia nieco większy wybór podczas wygrywania części, ale wymaga poświęcenia kilku niechcianych elementów.

Poziom części to jeden z najważniejszych czynników, jeśli chodzi o poprawianie osiągów. Im jest wyższy, tym większy wpływ danej części na osiągi auta.

Poziom części wpływa też na poziom samego samochodu. Jeśli twój samochód jest wyposażony w części 1 poziomu, jego poziom też będzie 1. Gdy w innym aucie zamontujesz części 18 poziomu (maksimum), jego poziom wzrośnie do 3,99.

Premie dodatkowo zwiększają kluczowe aspekty twojego samochodu: maksymalną prędkość, przyspieszenie, nitro, aerodynamikę i hamowanie.

Kolejna istotna sprawa to synergizm części tej samej marki. Jeśli zamontujesz kilka elementów tego samego producenta, osiągi twojego samochodu jeszcze bardziej wzrosną. Wzrost ten jest oparty na tym, w czym się dany producent specjalizuje, więc dokonuj przemyślanych wyborów.

Źródło: EA

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie