EA na E3 2019. Plany jednak się zmieniły, kiedy zobaczymy nowe gry?

Electronic Arts nie chce już rozbijać pokazu nowych gier na dwa dni i przedstawia zmienione plany odnośnie EA Play 2019.

Na początku marca Elektronicy informowali, że zamierzają nieco zmienić formę EA Play i zaznaczali jednocześnie, iż tegoroczne wydarzenie ma być jeszcze ciekawszym przeżyciem. W tym roku zrezygnowano z konferencji prasowej, którą miał zastąpić szereg transmisji na żywo nadawanych przez pierwsze dwa dni imprezy. To właśnie tam mieliśmy zobaczyć nowe gry powstające pod skrzydłami wydawcy. Plany jednak się zmieniły i trzeba przyznać, że na lepsze.

EA Play 2019 – nowe gry w jeden dzień

Zamiast dzielić pokaz nowości na dwa dni, postanowiono zaserwować nam wszystko za jednym razem. Zdecydowaliśmy, że wszystkie transmisje odbędą się w sobotę, 8 czerwca, więc fani będą mogli obejrzeć komplet transmisji prezentujących nowe gry i nową zawartość w ciągu jednego dnia. Poprzednio planowana na piątek impreza otworzy teraz nasze sobotnie atrakcje – czytamy na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Jakie gry na pewno zobaczymy podczas EA Play 2019? Będzie Apex LegendsAnthem, całkiem nowa zawartość do Battlefield 5 oraz nowe gry z serii EA Sports, w tym FIFA 20. Jak podkreślono w komunikacie, w każdą grę będzie można zagrać samemu. Oprócz tego wydawca szykuje blok tematyczny poświęcony marce Gwiezdne Wojny, w którym zobaczymy materiały z gry Star Wars Jedi: Fallen Order.

Czekamy również na niespodzianki imprezy i tutaj z pewnością nie zabraknie nowej odsłony wyścigowej serii Need for Speed.

Need for Speed 2019 w starym stylu

Nowy Need for Speed jest jeszcze owiany tajemnicą, lecz Andrew Wilson, dyrektora generalny Electronic Arts, rzucił kilka dni temu na nią nieco światła (dzięki Gamingbolt). Szef Elektroników zdradził, że nowy Need for Speed powróci do korzeni i będzie ożywieniem wyścigów ulicznych vs ucieczki przed gliniarzami. Wydaje się zatem, że deweloperzy odejdą od koncepcji napadów z ostatniego Need dla Speed ​​Payback i zwrócą się raczej w stronę bardziej oldschoolowych i lubianych odsłon w stylu Hot Pursuit.

To na razie wszystko, co wiemy o nowym NfS szykowanym na ten rok. EA nie wspomniało nawet, kto będzie odpowiadał za nadchodzącą odsłonę, lecz bardzo możliwe, że ponownie nad seria pochyli się studio Ghost Games.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: